Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Родинні зустрічі у бібліотеці

16/05/2018

  Щороку навесні, коли розквітає природа і  вибухає райдугою кольорів та пахощів весняний цвіт, ми святкуємо   два прекрасні свята – День матері та Міжнародний день сім'ї.

   16 травня до Братської районної бібліотеки для дітей на святкову зустріч «Родинні зустрічі у бібліотеці» поспішали родини, які відвідують бібліотеку, приймають участь у різноманітних заходах, конкурсах та люблять книгу.

    Святково прикрашена зала, приємна музика з перших хвилин спілкування створили позитивну атмосферу,  яка панувала в залі протягом заходу. Щирі слова вітання звучали на адресу родин, найдорожчих та найрідніших  мам, тат та бабусь. Хвилююче звучали привітання від Влади Амросової, Влади Шевченко, Соні Шмаленко та Іри Колісниченко.

      Під час конкурсу «Мій рід, це-…» дітям було цікаво позмагатися  на знання свого роду, кожна дитина назвала членів своєї родини, і не в одному поколінні, а також близьких родичів, які вважаються ріднею. А батьків заінтригувала сімейна гра «Відгадай за почерком», де були несподівані результати.

        Дізнатися, чи правильно  батьки виховують своїх дітей, чи є взаєморозуміння та гармонія у стосунках  батькам допоміг дізнатися тест «Мій метод виховання».

      Цікаво та емоційно звучав гумор від вихованців Будинку творчості школярів (керівник Л.Бешлеул) Артура Копаєва, який почитав гумореску «Чому хлопці запізнюються до школи». Сценка баби Палажки та баби Параски  відомого твору про народне життя І.Нечуя – Левицького «Кайдашева сім'я»  у виконанні Поліни Крилової та Таї Павленко викликала щирі та бурхливі оплески.

      «Дитина – дзеркало родини», - ці слова належать відомому педагогу, вчителю В.Сухомлинському,  який все своє життя присвятив дітям.  Споконвіку з раннього віку батьки дбають про своїх дітей, розповідають казки, вчать читати, мислити. В народі кажуть «Хто багато читає, той багато знає» або «Діти, які читають, стануть дорослими, які думають». Ведуча цитувала слова великих педагогів  усіх часів: В.Сухомлинського, А.Макаренка та Я.Корчака про виховання дітей та роль читання для кожної дитини і її майбутнього.  Адже книги несуть знання, дарують радість пізнання, ведуть у світ пригод, фантастики, подорожей. За рішенням журі родина Сушко: тато Юрій, мама Людмила та донечка Аня визнана сама читаюча родина нашої бібліотеки та стала  учасником обласної Акції - challenge «У нас в родині всі люблять книгу».   Директор бібліотечної системи С.Б.Недашківська привітала родину Сушко, вручила подяку та торт.

       Приємною несподіванкою стала демонстрація  відео – репортажу  про родини, які є читачами нашої бібліотеки, роль книги та читання у їх сім'ях, який підготували працівники районної бібліотеки для дітей при підтримці фото – майстра Артура Шмаленка.  Дітям було цікаво давати інтерв’ю, адже цей відео ролик  ввійде в  історію районної бібліотеки для дітей, і, можливо через багато років, вже дорослі та  успішні, вони з задоволенням переглянуть це відео разом зі своїми дітьми.  

      На згадку про зустріч всі учасники отримали листівку бібліо – ангелочка, який тримає розгорнуту книгу, пам’ятку-закладку для батьків та сувенір – оберіг для  родини.  

      А на завершення заходу всі з задоволенням пригощалися солодощами та чаєм. Працівники бібліотеки вдячні братчанам, завдяки яким захід вдався на славу: депутату районної ради, голові районної організації БПП «Солідарність» Л.Г.Московщук, голові ПП «Велес» О.Бобріцькому, фермеру М.Капінусу.

 

Д.І Вініченко

заступник директора по роботі з дітьми Братської ЦБС

Всі новини →