Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Ви перемогли - ми пам’ятаємо

10/05/2018

 8 травня, в рамках  заходів до Дня памяті та примирення і 73-ї річниці перемоги над  нацизмом у Другій світовій війні, в районному будинку культури відбулася  презентація  фотовиставки «Солдати Перемоги».  На виставці були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Шарата, член Спілки журналістів Ольга Бакуменко, голова районної ради ветеранів війни та праці Гамід Мамедов, діти війни.  

          Ця виставка, підготовлена та презентована Тетяною Сіньковською,  була представлена фотографіями  учасників бойових дій, які проживали на території району напередодні 55-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні. Матеріали вийшли у світ збіркою «Солдати Перемоги».  Але далеко не всі біографії наших ветеранів зібрані і опубліковані. І щоб не згас вогонь пам’яті, організатори заходу вирішили розпочати акцію, присвятивши її 75-й річниці Перемоги, продовживши пошуки імен учасників бойових дій, ветеранів війни.

         Всі присутні перейшли в глядачевий зал будинку культури для перегляду  святкового концерту «Ви перемогли - ми пам’ятаємо», який підготували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

Спогади поглинали присутніх ветеранів, торкали душу пісні воєнних років, нагадували про юність  танці.

       Та якими б  яскравими не були виступи художніх колективів, основою концерту була атмосфера воєнних років, яку значно підсилювала трансляція воєнних фотографій. І головна мета сучасного покоління – берегти ці спогади, вчитись на минулому та шанувати їх пам`ять.

Всі новини →