Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

СИМФОНІЯ ВЕСНИ НА БРАТСЬКІЙ СЦЕНІ

12/03/2018

Крізь несподівані березневі віхоли лине до нас сонячна весна, бентежить душу своїми світлими сподіваннями. І в цій природній мінливості, у змаганні холоду й тепла, похмурості та ясності є дивовижне свято,  яке святкує найкраща  половина  людства, Міжнародний жіночий день – 8 березня!

Тож 7 березня Братський районний будинок культури відчинив свої двері для милих, чарівних жінок селища для того щоб подарувати їм чудову велику концертну програму «Симфонія весни» та гарний настрій в переддень свята. Майже дві години зі сцени линули теплі, ніжні слова, жарти та позитивні емоції  від ведучих Олени Буберенко і Яни Московщук, та звичайно музичні дарунки у виконанні: Віктора Міняйленка та Геннадія Мерікова, Володимира Дулебського, Тетяни Височанської, Вікторії Горшкової, народного вокального ансамблю «Берегиня», Олексія Паращенка, Сергія Фініки та Яни Московщук, Степана Паскалова, Юлії Немченко, Володимира Ільчука та Олени Буберенко, Мирослави Антонової, Віктора Чудновця, Віктора Осипенка, учасників народного ансамблю танцю «Світанок» Євгена Підгрушнього та Валерії Головань, Наталії Герасименко, Юлії Дудникової та Станіслава Ляшенка, а хвилини гумору всім подарували вихованці БТШЮ Антон і Тая Павленко та Тимур Пісоцький і Андрій Логвиненко. Бурхливими оплесками зустрічали глядачі кожного виконавця, а фінальну пісню «За женщин всех» разом з артистами співав увесь глядацький зал! Тож, милі наші, любі дівчата, жінки нев’янучої вам краси, міцного здоров’я, вірного кохання, материнської радості, любові живодайної з весни до весни, з року в рік – на весь вік бажаємо всім вам!

 

 

Всі новини →