Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Невмируще слово Кобзаря

12/03/2018

 

В Братській центральній бібліотеці до відзначення 204-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка проведено літературно-мистецьку годину «Не вмирає душа, не вмирає воля». Під час заходу бібліотекарі познайомили користувачів з історичними поемами, в які Тарас Григорович Шевченко заклав «основи історичної мудрості, яка в нього набагато більша і вільніша, аніж у сучасних українських істориків» в високі епічні зразки, що збагатили не тільки українську, але й світову літературу. Також презентовано однойменну книжкову виставку на якій представлені роздуми про творчість та життя Великого Кобзаря, вірші-присвяти, пісні й тематичні добірки, що перекликаються з темами безсмертних Шевченківських поезій.

В історії кожного народу є імена, з якими пов'язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім'я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. До відзначення 204-ї річниці від дня народження якого для учнів 6 класу Братської ЗОШ І-ІІІ ступенів бібліотекарі Братської центральної бібліотеки для дітей провели літературно-поетичну подорож «Невмируще слово Кобзаря». Учні продекламували улюблені вірші Кобзаря та прийняли участь у вікторині «Що ми знаємо про Шевченка?».

Всі новини →