Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

14/02/2018

 Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  в районному народному краєзнавчому музеї ім. М.М. Радкевича проведено зустріч воїнів-інтернаціоналістів з учнями ПТУ-17.

          Директор музею Валентина Богдан зазначила, що воїни-інтернаціоналісти неодноразово ризикуючи своїм життям чесно виконували присягу, забезпечували спокій та стабільність у багатьох країнах світу. Тисячі вихідців з України пройшли крізь вогонь афганської війни, що принесла численні трагедії та біль утрат українським сім’ям, а потім подякувала гостям за патріотичне виховання молоді, побажала здоров’я, миру та довголіття всім учасникам зустрічі.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять наших земляків Олександра Леонтьєва, Олександра Поркуяна та всіх воїнів-інтернаціоналістів, які загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку на території інших держав та пішли з життя в післявоєнні роки від поранень та захворювань.

В знак поваги учні вручили квіти та подарунки запрошеним гостям, а музичні вітання всім присутнім подарував Степан Паскалов.

 

     

Всі новини →