Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Події дня

12/02/2018

             12  лютого перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Шарата провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та  установ району, в ході якої розглянуто питання щодо виконання бюджетів усіх рівнів, стану виплати заробітної плати, дотримання температурного режиму в закладах освіти та охорони здоров’я, ходу ремонтних робіт на об»єктах соціальної сфери, стану захворюваності на грип та ГРВІ та інші. За результатами розгляду питань надано відповідні рішення.

 Першим заступником голови райдержадміністрації Антоніною Шаратою, за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голови районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Андрія Затишняка, проведено засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав, за результатами якого надано відповідні доручення.

 Перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Шарата провела засідання комісії з питань розгляду звернень громадян, на якій були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб району. Розглянуто 6  заяв про надання матеріальної допомоги та 1 заяву щодо зміни місця проживання. Комісією прийнято рішення про надання допомоги на загальну суму 3,3 тис. грн.

Всі новини →