Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Районний конкурс читців «Барви надії» визначив переможців

09/02/2018

              Як відомо «Мистецтво – дарує надію», а в кожної людини, надія розфарбована в різні кольори, які можна робити яскравішими завдяки мистецтву, а потім дарувати ці барви надії глядачам. Саме для  цього, 9 лютого 2018 року в Братському районному будинку культури зібралися талановиті читці та гумористи із всього району на районний конкурс виконавців розмовного жанру «Барви надії». Кожен учасник був оригінальним в своєму виступі, використовувались і музичний супровід, і реквізит, і костюм.

24 учасника з 9 сільських рад та селища Братське змагалися в трьох вікових категоріях і за рішенням професійного журі - завідувача сектору культури райдержадміністрації, керівника народного театру мініатюр «БЕМС» Олени Буберенко, директора Братської ЦБС Світлани Недашківської та головного спеціаліста з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Людмили Мініної, - здобули такі результати.

Подяки за участь в конкурсі отримали: Софія Д’якон (с. Шевченко), Антон Манжос (БТШЮ), Руслана Ісраелян (БТШЮ), Мілана Горшкова (БТШЮ), Єлизавета Кучеренко (БТШЮ), Стас Васелаке (с. Крива Пустош), Арсен Пірязєв (с. Людмилівка), Анастасія Качанова (с. Петропавлівка) та Аліна Гуцаленко (с. Іванівка).

Лауреатами ІІІ місця стали: творчий дует Сергій Громашняк та Олександр Бобрицький (БТШЮ) та Тетяна Бабич (с. Новоолександрівка).

Лауреатами ІІ місця стали: творчий дует Єгор Куксенко та  Євгенія Бурделя (с. Сергіївка), творчий дует Мартин Тая та Шевцова Ангеліна (РБК) та Володимир Задорожній (с. Кам’янокостувате).

Почесне І місце здобули: Олександра Гончарова (с. Ганнівка) та творчий дует Влада Московщук і Дмитро Штогрін (БТШЮ).

Найвищу нагороду районного конкурсу виконавців розмовного жанру здобули творчий дует Павленко Антон і Тая (БТШЮ)  та творчий дует Андрій Логвиненко і Тимур Пісоцький (БТШЮ) – керівник Людмила Бешлеул.

Вітаємо наших переможців! Бажаємо їм успіху на обласному конкурсі «Барви надії»,  який відбудеться 24-25 лютого в м. Миколаїв, де вони будуть представляти Братський район. Всі учасники отримали почесні грамоти та дипломи!

 

Всі новини →