Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Проведена нарада з питань збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів на території Братського району.

04/01/2018

               4 січня голова райдержадміністрації Олена Кузьміна та перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Шарата провели нараду  з питань збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та підприємств району.

         Згідно з вступом в дію ст..32  Закону України «Про відходи» з 01.01.2018 року заборонено захоронення твердих побутових відходів на сміттєзвалища району та у  зв’язку з спостереженням негативної тенденції збільшення кількості сміттєзвалищ на території району, рекомендувано  Братському селищному голові Єгору Кравцю завершити роботу паспортизації Братського сміттєзвалища, розробити санітарну схему очистки селища Братське та придбати автомобіль по вивезенню сміття.

Всі новини →