Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Відбувся старт проекту «Дерево прав людини»

07/12/2017

До відзначення Міжнародного дня права в Братській центральній районній бібліотеці відбувся круглий стіл за темою «Права людини: погляд сучасності. Історія зародження і розвитку прав людини».

За ініціативи Олени Більченко, вчителя історії і права Новокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, випускника програми «Навчальної програми професійного зростання в галузі прав людини «Інтеграція освіти прав людини до шкільної системи України» до читальної зали Братської центральної районної бібліотеки були запрошені учні Братської гімназії та Братської, Новомар’ївської, Новоолександрівської, Новокостянтинівської, Миколаївської, Ганнівської загальноосвітніх шкіл.

На заході учні презентували відомих правозахисників світу. Відбулася робота в групах, де учасники рекламували права людини. Потім стартував проект «Дерево прав людини», який буде переходити від школи до школи та розростатись.

 

Всі новини →