Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Виїзне засідання координаційно-методичної ради з правової освіти населення

06/12/2017

 В рамках проведення в Братському районі заходів до Всеукраїнського тижня права 6 грудня на базі Улянівської сільської ради відбулося виїзне засідання координаційно-методичної ради  з правової освіти населення, в ході якого директор Улянівської ЗОШ І-ІІ ст. Неоніла Косюга познайомила з роботою, яка проводиться в школі по правовій освіті учнів.

Після цього було проведено правовий брейн-ринг «Я знаю право»  між учнями 7-9 класів.

Захід підготувала і провела вчитель історії і права  навчального закладу Неля Собко.  Участь у брейн-рингу  взяли та виступили в ролі журі члени координаційно-методичної ради: головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Євгенія Пономарчук, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Гризоглаз та  завідувач юридичного сектору  апарату райдержадміністрації  Олег Пісоцький.

   Дві команди «Феміда» та «Академіки» змагались за звання «найрозумніший».  Були підготовлені завдання  і для болільників. Підсумком гри стали відповіді на запитання: «У чому важливість вивчення права для людини?» та «Що значить закон?».

Всі новини →