Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Алгоритм дій при отруєнні бджіл

Вітання голови ОДА Олексія Савченка із Днем працівників сільського господарства

19/11/2017

Вітаю працівників сільського господарства з професійним святом! Це День всіх, хто працює на полях, на фермах, в особистому господарстві, присвячує своє життя такій важливій справі. Ви робите внесок в забезпечення продовольчої безпеки країни, підвищення експортного потенціалу та іміджу України. Ваша робота заслуговує найвищої похвали і вдячності.

Агропромисловий комплекс області – це 2 млн гектарів сільськогосподарських угідь, 4040 сільськогосподарських підприємств.

В загальнодержавному обсязі Миколаївщина щорічно забезпечує 15% винограду, 8,5% соняшнику, 5,3% овочів, 4,1% зернових та зернобобових культур, 3,3% молока, 1,8% яєць, 1,5% м’яса у живій масі.

В структурі збору до держбюджету по секторах економіки за 10 місяців цього року сільськогосподарські підприємства забезпечили 842 млн грн податків або 30% від загальнообласного об’єму, що є найбільшим показником.

Миколаївщина зуміла заявити про себе як потужний учасник зернового ринку в державі.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я, щастя, завжди сприятливої погоди, гарного врожаю і високих досягнень.

 

Голова Миколаївської облдержадміністрації 

Олексій Савченко 

Всі новини →