Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Зустріч зі школярами до Дня українського козацтва

12/10/2017

 12 жовтня   в Братському районному  історичному музеї ім. М. Радкевича  відбувся захід до Дня українського козацтва. Він збігається із великим православним святом Покрови Пресвятої Богородиці. Рішення пов’язати святкування дня українського козацтва із таким великим православним святом було прийнято у зв’язку із великою популярністю свята Покрови серед українського козацтва і особливо на землях запорозької Січі.

Тому, саме  в цей день в музей для зустрічі з учнями шкіл селища Братське були запрошені завідуюча сектором культури Олена Буберенко, отаман Буго – Гардової паланки Буго – Чорноморського Коша Петро Висоцький,  голова районної організації ветеранів війни та праці Гамід Мамедов та отець Вячеслав, настоятель Свято-Миколаївської церкви с. Кавуни УПЦ КП, військовий священник.

    Директор музею Валентина Богдан провела з дітьми  цікаву вікторину про знання історії України та козацтва та представила виставку дитячих малюнків.

Учні Братської ЗОШ І-ІІІ ст. та гімназії селища Братське жваво відповідали на запитання, за що були нагороджені солодощами від отця Вячеслава та отамана Петра Висоцького. Майбутніх захисників нашої України посвятили в козаки, прочитавши  присягу на вірність нашій рідній Україні.

 

      Гості привітали всіх юних козаків  зі святом українського козацтва, Покровом Пресвятої Богородиці та Днем захисника України, побажали рости  сміливими, оберігати свою родину та країну.

 

Всі новини →