Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу

11/10/2017

          10 жовтня заступник голови райдержадміністрації Андрій Бунько  провів засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії, ВІЛ-інфекції/СНІДу в Братському районі. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб району, сільські голови.

В ході координаційної ради головний лікар Братського районного ЦПМСД Ольга Кузіна доповіла про хід виконання районної цільової програми протидії захворювання на туберкульоз на 2013-2017 роки за 9 місяців 2017 року. Головний лікар Братської центральної районної лікарні Ольга Васильченко довела до відома присутніх інформацію про стан проведення оздоровлення дітей у вогнищах туберкульозної інфекції у Братському районі та проведення профілактичної роботи щодо попередження алкогольної та наркотичної залежності серед населення району. Також розглядалося питання стану організації проведення ФГ - обстеження населення сільських рад району, про що доповідали Новомар»ївський, Миколаївський та Петропавлівський сільські голови.

За результатами проведення засідання ради прийнято відповідні рекомендації.

Всі новини →