Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Робоча зустріч із представником військкомату

26/07/2017

У Братським районному центрі зайнятості 26.07.2017 року проведено зустріч директора Василя Вініченка, за участі провідного фахівця відділу надання соціальних послуг Олександра Неговори, з заступником військового комісара Братського РВК, старшим лейтенантом Іваном Лихотою. Мета зустрічі - організація спільних дій щодо залучення незайнятого населення до проведення підготовки до навчальних зборів військовозобов’язаних оперативного резерву №1, призову до збройних сил та набору на контрактну службу.

Василь Вініченко проінформував соціального партнера про стан ринку праці на 1 липня 2017 року, акцентував увагу на формах роботи, які використовує служба зайнятості з метою продуктивної зайнятості, в тому числі колишніх військовослужбовців та прискорення їх інтеграції на ринку праці району та області. У свою чергу Іваном Васильовичем було проінформовано директора Братського РЦЗ про плани роботи на другу половину 2017 року та обговорено шляхи співпраці.

Цього дня Іван Лихота взяв участь у профконсультаційному семінарі для молоді, на якому розповів, що військові професії в умовах сьогодення відіграють важливу роль у складному механізмі обороноздатності країни, адже військовослужбовці піклуються про забезпечення цілісності та недоторканості української держави.Крім цього ознайомив чоловіків про умови вступу до вищих військових навчальних закладів, що здійснюють підготовку громадян на посади офіцерського (сержантського) складу. Також Іваном Васильовичем було наголошено на переваги служби за контрактом таінформовано присутніх про вимоги до претендентів,соціальні умови, терміни служби, військовіпрофесіїта багато іншої важливої інформації.

Результатом обговорення стало досягнення зацікавленостіприсутніх чоловіків щодо ефективної зайнятості з гідними умовами праці у Збройних силах України. 

 

 

Всі новини →