Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Дружній турнір з міні-футболу

14/06/2017

В районі продовжують працювати пришкільні табори. Поїздки, екскурсії, ігри, розваги, спортивні змагання - все це є незмінними супутниками відпочинку.

В рамках Дня дружби, діти пришкільного табору «Веселка» Михайло – Жукіської ЗОШ І-ІІ ст. відвідали спортивно – розважальний комплекс «Дивосвіт» в с. Новомар»ївка.

В ході зустрічі відбувся дружній турнір по міні-футболу з учнями Новомар’ївської ЗОШ І-ІІІ ст. Перемогла команда михайло-жуківців.

Перебуваючи у «Дивосвіті», діти із задоволенням грали в теніс, гольф та гойдалися на гойдалках. За запрошенням побували в гостях у пришкільному таборі Новомар’ївської ЗОШ І-ІІІ ст.

 Благорозумна В.А. провела з дітьми «Історичний бумеранг», були питання з географії та історії козацтва. Команда пришкільного табору «Веселка» посіла І місце серед 5 команд. Потім дітей пригостили смачним козацьким кулішем, булочками та чаєм з медом. Дітям зустріч дуже сподобалася.

Всі новини →