Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Проведено нараду з селищним та сільськими головами

12/06/2017

12 червня першим заступником  голови райдержадміністрації Антоніною Шаратою проведено робочу нараду з селищним та сільськими головами. В нараді взяли участь заступники голови та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний та сільський голови.                          

На нараді були розглянуті та активно обговорювалися  питання роботи комісії з питань інвентаризації земель та дотримання норм законодавства при їх використанні, встановлення земельного податку на рівні 1% від їх нормативної грошової оцінки, наповнення місцевих бюджетів та недопущення їх втрат у зв»язку з низькими ставками земельного податку.

Крім того, були розглянуті питання запобігання пожежам, у зв»язку з високим класом пожежної небезпеки, здійснення заходів по профілактиці правопорушень серед неповнолітніх в літній період, роботи з неблагополучними сім»ями в частині захисту прав дітей, які в них проживають, здачі документів до районного архіву.

З усіх розглянутих питань надано відповідні рекомендації.

 

Всі новини →