Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Канікули у бібліотеці

09/06/2017

Про дружбу і справжніх друзів, які є в житті кожної людини, без яких життя просто ніщо,  йшла мова у Братській районній бібліотеці для дітей 8 червня, напередодні Міжнародного дня друзів.  Діти пришкільного табору «Веселка» Братської ЗОШ І ступеня разом з вчителями В.В. Кохановською, О.В. Грабець, Л.І. Пустовою, О.О. Волошиною, Л.Й. Осадчою  стали учасниками цікавого діалогу про те, яким має бути друг, як дізнатися, чи ця людина справжній друг, який підтримає тебе у скрутну хвилину, чи можеш ти довірити їй свої секрети.

Цікавими  були думки дітей про дружбу та друзів, кожен хотів якнайбільше розповісти про свого друга, з яким цікаво проводити час, відпочивати, подорожувати та просто гратись.  Про те,  що дружити треба вміти та правила дружби розповіла ведуча заходу заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Данута Вініченко.  Прослухавши літературний твір «До першого дощу» та «Урок дружби» діти  засудили недобрі вчинки  так званих «друзів».  

Про дружбу складено багато прислів’їв та приказок. У народі кажуть «Скажи, хто твій друг, і я скажу хто ти» або « В лиху годину впізнай вірну людину». Тож  діти з задоволенням повторювали за бібліотекарем найбільш відомі прислів’я про дружбу та ділилися своїми думками про їх значення.   

 

 

У дружньому колі, разом,  діти змагалися на швидкість та спритність під час ігор, які провела бібліотекар читального залу Людмила Ворона.  Найактивніші учасники свята, тобто, діти, отримали вітальні листівки, які необхідно власноруч розфарбувати, написати вітання  та привітати свого найкращого товариша з Міжнародним днем друзів. А наприкінці зустрічі всі учасники з задоволенням переглянули  мультики, адже  наша бібліотека – це місце веселих канікул, де разом з друзями можна читати, гратись, дивитись мультфільм, здійснити цікаву віртуальну подорож в Інтернет – центрі та звичайно, просто спілкуватися!!!

 

 

 

Всі новини →