Братське » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Виїзний прийом громадян в Кам»янокостуватській сільській раді

08/06/2017

8 червня, в ході виїзного прийому громадян в Кам»янокостуватській сільській раді, до першого заступника голови райдержадміністрації Антоніни Шарати надійшло звернення з земельних питань, яке взято на контроль з метою послідуючого інформування заявника про результати його розгляду.

В ході прийому з Кам»янокостуватським сільським головою Антоніною Козакевич обговорено питання ремонту доріг та залучення до цієї роботи землекористувачів сільської ради, надання допомоги школі в та заміні вікон у спортивній залі та інші.

В ході робочої поїздки Антоніна Шарата відвідала Кам»янокостуватську ЗОШ І-ІІ ст.  та пришкільний табір, проконтролювавши хід літнього оздоровлення дітей, їх харчування та організацію дозвілля. В школі з директором ЗОШ Ольгою Кісільовою обговорено питання ремонту спортивної зали школи та облаштування комп»ютерного класу.

Крім того, перший заступник голови райдержадміністрації відвідала районний оздоровчий табір «Лісова казка» з питання ходу ремонтних робіт та підготовки його до оздоровчого періоду, а також пришкільний табір Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Всі новини →