Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Вулично-дорожня мережа

 

 
На території району нараховується 244,5 км автомобільних доріг загального користування, що знаходяться на утриманні та обслуговуванні Братського райавтодору, 307,9 км  доріг комунальної власності, 167,6 км – відомчих (технологічних) доріг та 1 шляхопровід.  Загальна довжина доріг в районі складає 720 км. Протяжність доріг з твердим покриттям - 250 км. Ширина проїзної частини доріг 6-8 м, пропускна спроможність – 5 тисяч автомобілів на добу.
 
На даний час утримуються з недоліками, тобто потребують капітального та поточного ремонтів, 23 % автомобільних доріг загального користування, 35% - комунальних доріг і 30% внутрішньогосподарських доріг.
Район налічує 19 автомобільних мостів, які знаходяться у задовільному стані.        

 

 

Транспортні комунікації:
№ п/п
Назва
Коментарі
Залізничні станції
   1.
Станція «Людмилівка» Одеської залізничної колії
Пропускна спроможність – 120 потягів на добу
Автовокзали
1.
Автовокзал - смт. Братське
-
 
Через район проходить магістральний газопровід «Кременчуг-Ананьїв-Богородчани», від якого відведені газопроводи високого тиску до смт.Братське та с.Миролюбівка загальною протяжність 10,8 км.
В північній частині району із заходу на схід район перетинає залізнична магістраль Одеської залізниці «Колосівка-Помошна».
Експлуатаційна довжина колій залізничного транспорту –16 км, довжина електрифікованих колій – 48 км.
Авіакомпанії на території району відсутні. Відстань до аеропорту в м. Миколаєві близько 125 км.
Річковий та морський транспорт на території району відсутні. Відстань до річкового порту м. Миколаєва понад 130 км, до найближчого морського порту «Южний» близько 180 км.