Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Благоустрій

Про хід проведення весняної акції з благоустрою населених пунктів Братського району  в 2016 році

 

      Листом від 29.02.2016 року №01-16/258, в зв’язку із сприятливими погодними умовами селищному та сільським радам рекомендовано розпочати заходи з благоустрою на підвідомчих територіях з 1 березня 2016 року.

    На виконання розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 22.03.2016 року № 92-р «Про запровадження кампанії із благоустрою та озеленення в населених пунктах Миколаївської області в 2016 році»  розроблено відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від 23.03.23016 року №76-р, яким рекомендовано селищному та сільським головам затвердити рішеннями виконавчих комітетів плани заходів з благоустрою на відповідних територіях.

     Станом на 01.04.2016 року на поточний ремонт доріг та вулиць на території населених пунктів району в бюджетах сільських рад передбачено 1210,577 тис. грн. Ремонтні роботи планується розпочати із встановленням стабільної плюсової температури зовнішнього повітря.

     На протязі березня 2016 року на території району висаджено 455 дерев ( Братська селищна рада – 120шт., Іллічівська сільська рада – 35шт., Новокостянтинівська сільська рада – 100шт., Новомар’ївська сільська рада  - 200 шт.);

      В березні п.р. на території населених пунктів Братського району проведено прибирання від сміття та впорядкування 8 км. доріг комунальної власності, 2 зупинок громадського транспорту, проведено планову обрізку зелених насаджень в смт.Братське, с. Шевченко;

    В квітні місяці п.р. заплановано упорядкування цвинтарів, розпочато заходи з прибирання та благоустрою меморіалів, пам’ятників, братських могил (станом на 04.04.2016 року 9 пам’ятників та меморіалів, Миколаївська, Ульянівська, Камяно-Костуватська, Шевченківська сільські ради.);

      Протягом березня 2016 року адміністративними комісіями селищної та сільських рад винесено 15 попереджень громадянам за порушення правил благоустрою населених пунктів (Братська селищна рада, Костуватська сільська рада, Миколаївська сільська рада).

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 22.03.2013 №72-р «Про запровадження кампанії із благоустрою та озеленення в населених пунктах Миколаївської області в 2013 році», з  метою збереження та примноження зелених насаджень, поліпшення екологічного та естетичного стану територій населених пунктів області напередодні Великодня та 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні вищевказане розпорядження було доведено до відома селищного та сільських голів, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ та організацій району, надруковано в районній газеті «Перемога».

Крім того, на виконання Указу Президента України від 08.08.1998 № 855 «Про День довкілля», в рамках весняної акції з благоустрою населених пунктів, 20 квітня 2013 року в районі було проведено «День довкілля».

До участі в Акціях було задіяно 56 населених пунктів, 38 підприємств, установ та організацій різних форм власності, 10 громадських організацій.

За період проходження Акції з березня по травень в районі проведено 5 суботників та «Чистих четвергів», створено 1 сквер (в селі Новомар'ївка) загальною площею 0,15 га. Висаджено 840 саджанців дерев та 160 кущів, приведено в належний стан сквери, парки, газони, клумби та інші зелені насадження зеленого користування площею 105,6 га.

Очищено від сміття 14 км. берегів водоймищ, 142 км. узбіч під’їзних доріг до населених пунктів та по основним напрямкам (Арбузинка, Вознесенськ, Єланець, Людмилівка), ліквідовано 36 несанкціонованих сміттєзвалищ.

Крім того, приведено в належний стан вулиці населених пунктів, присадибні та виробничі ділянки підприємств, установ та організацій району.

Впорядковано 23 спортивні майданчики, 3 дитячі майданчики, пам’ятники, меморіальні комплекси, обеліски, братські могили (52), кладовища (66),

У загальноосвітніх навчальних закладах було проведено:

- ряд Всеукраїнських Акцій: «Чиста планета», «Ліси для нащадків», «Парад квітів біля школи», «Біощит», «До чистих джерел», «Парки – легені міст і сіл», «Збережи дерево», «Юннатівський зеленбуд»

- районні конкурси: «Моя Україно!», «Кращий тиждень природознавства в дошкільних та загальноосвітних закладах району», «Кращий природничий куточок в дошкільних закладах».

Всього в Акціях прийняло участь 6 тис. чоловік, в тому числі 2300 учнівської та студентської молоді.

В районній газеті «Перемога» опубліковано 5 матеріалів з висвітленням проведених Акцій.

В ході проходження двомісячника з благоустрою головою райдержадміністрації  було організовано кущовий об’їзд населених пунктів району за участю голів селищної та сільських рад (24 квітня) з метою перевірки виконаних робіт та перейняття досвіду в роботі. При проведенні підсумку було наголошено, що загальний облік населених пунктів, насамперед, залежить від рівня його благоустрою, тому питання благоустрою повинно бути на постійному контролі. Необхідно лише правильно організувати та активізувати роботу депутатів, вуличних комітетів, адміністративних комісій.