Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Заходи Братського бюро правової допомоги

 

20.06.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено черговий прийом громадян на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В., на який звернулась громадянка К. щодо стягнення аліментів на дитину, також надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

10.06.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено черговий прийом громадян на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В., на який звернулась громадянка Ч. по питанню визнання фізичної особи обмежено дієздатною та встановлення піклування, крім цього, їй роз’яснено підстави звільнення від сплати судового збору, також надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

05 червня 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Олександром Неговорою проведено семінар: «Легальна зайнятість» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якого присутніх поінформовано та обговорено основні аспекти теми.

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось три особи щодо спадкового та цивільного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

 

 

 

 

04.06.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено черговий прийом громадян на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В., на який звернулась громадянка К. по питанню визнання права власності на нерухоме майно, крім цього, роз’яснено про пільги щодо сплати судового збору, також надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

31.05.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. в рамках реалізації запланованих заходів проведено прийом громадян на базі місцевого представництва ПФ України, на який звернулась одна особа, щодо визнання права власності на земельну частку (пай), громадянину надано роз’яснення та відповідні інформаційні матеріали для ознайомлення, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

29.05.2019 в рамках виконання плану заходів підписано черговий меморандум про співпрацю з директором комунальної організації «Будинок творчості школярів та юнацтва» Братської районної ради Миколаївської області Васильєвою Л.С.

 

Під час зустрічі обговорено також забезпечення доступу громадян до правової допомоги, надано інформаційні матеріали (буклети) на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

22.05.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено робочу зустріч з адвокатом Козиревич О.С., обговорено актуальні питання взаємодії, надано інформаційні матеріали (буклети) на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

14 травня 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Олександром Неговорою проведено семінар з гендерних питань для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якого присутніх поінформовано щодо питань стягнення аліментів на дитину, відповідальності за несплату аліментів, а також протидії домашньому насильству, при цьому, розглянуто спеціальні заходи: терміновий заборонний припис та обмежувальний припис.

 

 

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось дві особи щодо питань стягнення аліментів, прийняття спадщини та визнання права власності на нерухоме майно, на які надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

 

 

 

 

13.05.2019 з метою забезпечення бороти дистанційного та мобільного пунктів спільно з начальником Управління соціального захисту населення Братської райдержадміністрації Кравець Т.М. та головою районної організації «Союзу організацій інвалідів України» Литвиненко Н.М. на базі управління начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено прийом громадян, на який звернувся громадянин Х. щодо питання сплати земельного податку, на яке  надано обґрунтовану консультацію та відповідні інформаційні матеріали для ознайомлення.

Також начальником бюро проведено правопросвітницький захід, спрямований на підвищення рівня знань населення щодо їх прав та механізмів захисту останніх, поширено інформаційні матеріали (буклети) на правову тематику системи БПД та  загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» та  візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

11.05.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. в рамках реалізації запланованих заходів проведено прийом громадян на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В., на який звернулась громадянка Б., щодо питання проходження учнями ПТНЗ з виробничої навчальної практики та державної допомоги сім'ям з дітьми, надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.