Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Заходи Братського бюро правової допомоги

23 серпня 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено робочу зустріч з директором Дитячої школи мистецтв Братської районної ради Миколаївської області Меріковою Р.Г., в рамках якої обговорено питання забезпечення доступу громадян до правової допомоги, запобігання випадкам домашнього насильства, злочинності, попередження булінгу. За підсумками зустрічі підписано меморандум про співпрацю.

Також на стендах установи розміщенні інформаційні матеріали (буклети), відповідної тематичної спрямованості, системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

20 серпня 2019 року на базі Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості проведено чергові право просвітницькі заходи.

Так, провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Олександром Неговорою проведено семінар з питання організації зеленого туризму.

Начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком здійснено начитку лекції: «Про прийняття спадщини» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якої присутніх поінформовано та обговорено основні аспекти теми.

Крім цього, з присутніми обговорено питання запобігання дискримінації та торгівлі людьми, забезпечення гендерної рівності.

 

  

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось три особи щодо цивільного, сімейного та адміністративного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

   

 

16.08.2019 з метою забезпечення роботи дистанційного (на базі УСЗН Братської РДА, начальник Кравець Т.М.) та мобільного (на базі районної організації «Союзу організацій інвалідів України», голова Литвиненко Н.М.) пунктів начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено прийом громадян, на який звернулася громадянка М. щодо питання розірвання договору оренди землі, на яке  надано обґрунтовану консультацію та відповідні інформаційні матеріали для ознайомлення.

Також начальником бюро проведено правопросвітницький захід, спрямований на підвищення рівня знань населення щодо їх прав та механізмів захисту останніх, поширено інформаційні матеріали (буклети) на правову тематику системи БПД та  загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» та  візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро. 

 

 

15 серпня 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено робочу зустріч з начальником Братського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Щербиною Н.М., в рамках якої обговорено питання взаємодії щодо забезпечення реалізації прав громадян на безоплатну правову допомогу та досягнуто домовленостей про здійснення спільних виїздів до мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги у сільських населених пунктах району. 

Також на стендах установи розміщено буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.
 

15.08.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено черговий прийом громадян на базі місцевого представництва ПФ України, на який звернулась одна особа по питанню прийняття спадщини за законом, громадянці надано роз’яснення та відповідні інформаційні матеріали для ознайомлення (буклети).

Також на стендах установи розміщено буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

14.08.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено черговий прийом громадян на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В., на який звернулась громадянка М. щодо питання встановлення факту родинних відносин,

 

 

заявниці надано обґрунтовану консультацію, роз’яснено порядок доступу до БВПД через бюро, також надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

09 липня 2019 року на базі Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком проведено лекцію: «Прийняття спадщини», а провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Олександром Неговорою – семінар: «Організація зеленого туризму» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якого присутніх поінформовано та обговорено основні аспекти піднятих тем.

 

 

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось три особи щодо земельного, сімейного та цивільного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).  

 

 

26 червня 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Олександром Неговорою проведено семінар: «Ефективне ведення сільського господарства» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якого присутніх поінформовано та обговорено основні аспекти теми, крім цього, розглянуто проблемні питання земельних правовідносин.

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось три особи щодо цивільного та спадкового права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

 

 

 

 

20.06.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено черговий прийом громадян на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В., на який звернулась громадянка К. щодо стягнення аліментів на дитину, також надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

10.06.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено черговий прийом громадян на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В., на який звернулась громадянка Ч. по питанню визнання фізичної особи обмежено дієздатною та встановлення піклування, крім цього, їй роз’яснено підстави звільнення від сплати судового збору, також надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

05 червня 2019 року начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком спільно з провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Олександром Неговорою проведено семінар: «Легальна зайнятість» для осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ, в рамках якого присутніх поінформовано та обговорено основні аспекти теми.

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

 

З метою забезпечення потреб громадян в правовій допомозі начальником Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі установи, на прийом за консультацією звернулось три особи щодо спадкового та цивільного права, на підняті питання надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

 

 

 

13.05.2019 з метою забезпечення бороти дистанційного та мобільного пунктів спільно з начальником Управління соціального захисту населення Братської райдержадміністрації Кравець Т.М. та головою районної організації «Союзу організацій інвалідів України» Литвиненко Н.М. на базі управління начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. проведено прийом громадян, на який звернувся громадянин Х. щодо питання сплати земельного податку, на яке  надано обґрунтовану консультацію та відповідні інформаційні матеріали для ознайомлення.

 

Також начальником бюро проведено правопросвітницький захід, спрямований на підвищення рівня знань населення щодо їх прав та механізмів захисту останніх, поширено інформаційні матеріали (буклети) на правову тематику системи БПД та  загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» та  візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

11.05.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. в рамках реалізації запланованих заходів проведено прийом громадян на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В., на який звернулась громадянка Б., щодо питання проходження учнями ПТНЗ з виробничої навчальної практики та державної допомоги сім'ям з дітьми, надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.