Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Заходи Братського бюро правової допомоги

01.10.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до БПД на базі Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Гризоглаз Л.В. та служби у справах дітей Братської РДА, начальник Афанасьєва І.В.,

на прийом звернувся громадянин Ш. щодо питань сімейного права, заявнику надано обґрунтовану консультацію, роз’яснено порядок доступу до БВПД через бюро, також надано для ознайомлення інформаційні матеріали, зокрема, буклети на правову тематику системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

27.09.2019 начальником Братського бюро правової допомоги Чорновалюком В.О. з метою забезпечення потреб громадян у правовій допомозі здійснено виїзд у с. Миколаївка Братського району Миколаївської області, на базі сільської ради проведено прийом громадян (мобільний пункт доступу до БПД), на який звернулось чотири особи щодо питань соціального забезпечення та спадкування, на які надано обґрунтовані консультації та відповідні інформаційні матеріали (буклети).

 

 

 

Начальником бюро також проведено інформаційну кампанію та роздано буклети на правову тематику, зокрема, загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО та візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

 

26.09.2019