Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Огляди,конкурси,фестивалі

Юні конкурсанти з Братщини – кращі на відбірковому етапі обласного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Арт – МІХ»

18 лютого 2017 року на базі палацу культури «Енергетик» у м. Южноукраїнськ відбувся відбірковий етап обласного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Арт – МІХ», в якому взяли участь представники Арбузинського, Братського районів та м. Южноукраїнськ. Конкурсанти змагалися у вокальному та театральному жанрах. Наш район представляли переможці районного конкурсу «Арт-МІХ», який пройшов у Братському районному будинку культури 10 лютого, це: вокальний дует Сергіївського СБК Євгенія Бурделя та Євгенія Черкасова (керівник В. Літвінова), вокальне тріо Братського РБК Зоряна і Мар’яна Вільченки, Анастасія Стенгач  та солісти Дмитро Штогрін і Зоряна Вільченко (керівник Н.Угріна), маленький гуморист БТШЮ Артур Копаєв (керівник Л. Бешлеул). Також в у відбірковому конкурсі взяла участь гумористка Тая Павленко (керівник Г. Бистріцька). За рішенням професійного журі наші артисти здобули такі місця:

солістка Зоряна Вільченко – ІІІ місце;

соліст Дмитро Штогрін – ІІ місце;

дует Сергіївського СБК – ІІ місце;

Почесне І місце та право представляти наш район на обласному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Арт – МІХ», який відбудеться у червні місяці у м. Миколаєві здобули: вокальне тріо Братського РБК (керівник Н.Угріна), вихованець БТШЮ Артур Копаєв (керівник Л. Бешлеул) та Тая Павленко (керівник Г. Бистріцька). Вітаємо наших юних артистів та їх керівників!

Відбувся районний конкурс дитячої та юнацької творчості «Арт -МІХ»

  В Братському районному будинку культури вдруге відбувся  районний  відбірковий конкурс дитячої та юнацької творчості «Арт -МІХ» до участі в якому запрошувалися діти та молодь віком від 6 до 18  років щоб позмагатися в різних номінаціях, а саме вокальному, театральному жанрах та представити свої роботи з декоративно-прикладного мистецтва.

В конкурсі  взяли участь діти з 6 закладів культури району, районного будинку культури та вихованці Будинку творчості школярів та юнацтва.    Оцінювало конкурсантів професійне журі у складі: головного спеціаліста сектору культури райдержадміністрації - Амросової С.В., т.в.о директора Братського РБК  - Мерікова Г.Л., художнього керівника районного будинку культури та методиста  - Московщук Я.В., Заслуженого працівника культури України – Доні Г.О., завідувача масового сектору РБК – Маєра В.А., та музиканта, колишнього керівника ВІА «Промінь»  - Чередніченка М.О. За рішенням журі місця розподілилися таким чином:

І місце:

- Ірина Крось – вокальний жанр (Шевченківський СБК);

- Копаєв Артур та Мілана Горшкова – театральний жанр (БТШЮ)

- зразковий дитячий вокальний ансамбль « Домісольки»  - вокальний жанр (РБК менша група);

- дует Черкасова Євгенія та Бурделя Євгенія – вокальний жанр (Сергіївський СБК);

- Штогрін  Дмитро – вокальний жанр (Братський РБК);

- тріо Вільченкі Зоряна і Маряна  та Анастасія Стенгач – вокальний жанр (Братський РБК).

ІІ місце:

- Потапенко  Наталія – вокальний жанр (Петропавлівський СБК);

- Стеценко Інна – вокальний жанр (Братський РБК);

- Вільченко Зоряна – вокальний жанр (Братський РБК)

ІІІ місце:

- Панфілова Вікторія – вокальний жанр (Сергіївський СБК)

Подяки за участь в конкурсі отримали: дует Кричун Ангеліна та Котирев Роман (Петропавлівський СБК);  Гуцаленко Ангеліна (Іванівський СБК);  Крось Даша (Шевченківський СБК); Думанська Ірина (Микільський СК); Фоміна Юлія (Сергіївський СБК)  та талановита майстриня, яка представила свої роботи з декоративно-прикладного жанру Гульченко Ліза (Миколаївський СБК).

 

12 вересня 2015 року на площі біля Центру дозвілля смт. Єланець відбувся Обласний огляд фольклорних колективів та ансамблів «Троїсті музики». Захід, започаткований в 1998 році, на сьогодні є найбільш популярним з музичних заходів на Миколаївщині.

Це самобутнє свято народної творчості та традиційних обрядів південного краю, яке з кожним роком набуває популярності, нового статусу та привертає увагу широкого кола виконавців.

 

В цьому році огляд був присвячений українській народній обрядовості, зокрема весіллю, яке є найбільш розповсюдженим музично-театралізованим дійством з життя та побуту жителів Миколаївщини.

 

Огляд проводиться з метою підвищення виконавської майстерності шляхом змагання між спорідненими за жанром колективами, розвитку національної культури, відродження та збереження традицій і звичаїв українського народу.

 

Народний вокальний ансамбль української пісні «Берегиня» Братського РБК старанно готувався до цього конкурсу і ось сьогодні у складі: керівника ансамблю Валентини Бондаренко, Буберенко О.О., Бондаренко О.М., Золоторьової Л.В., Золотоноші Л.А., Ішкова Ю.М., Коваленко Н.Д., Московщук Я.В., Мельник Н.П., Маєра В.А., Нарижної М.Г., Осецької Н.Г., Парамієнка В.М., Руковицан А.П., Тютюник Н.І., Угріної Н.І., Чобану Г.Г., Чередниченко М.О., акомпаніаторів Чудновця В.С. і Лукашенко К.А., та акторів народного театру мініатюр «БЕМС» Андрія Мерненко, Катерини Скрипник, Ігоря Марченко та Артема Чернеги, представив на розсуд журі музично – театралізований елемент обряду «Весілля», який так сподобався місцевим жителям і журі, що почесне ІІ місце та спеціальний приз від мера смт. Єланець отримали саме наші аматори!!! Вітаємо наших артистів!!!!! Нових Вам перемог!!!