Братське » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

 структура ЦРЛ

Оголошення

До уваги учнів 9 – 11 класів! Університет державної фіскальної служби України проводить IІI Всеукраїнський Інтелектуальний конкурс «Податківець майбутнього»

19/04/2019

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що Університет державної фіскальної служби України ініціює проведення IІI Всеукраїнського Інтелектуального конкурсу «Податківець майбутнього» як одного із незалежних складових Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього». До участі запрошуються учні 9-11 класів усіх регіонів України. І тур. Регіональний, що проходитиме у двох форматах (на вибір): - дистанційний, з використанням платформи Moodle (19 квітня -11 травня 2019 року); - стаціонарний (11 травня 2019 року) на базі відокремлених структурних підрозділів Університету (у м. Вінниці, Житомирі, Кам'янець-Подільському, Львові). ІІ тур. Фінал (17 травня 2019 року) на базі Університету державної фіскальної служби України. Конкурс проводиться з метою пошуку, підтримки талановитих учнів, роз’яснення ролі та значення Державної фіскальної служби України, популяризації податкової та митної грамотності серед учнів, аналізу та запровадження сучасних інноваційних освітніх технологій навчання в Україні. Основними завданнями є: - сприяння у вихованні та формуванні свідомого ставлення до сплати податків у молоді шкільного віку; - налагодження партнерських відносин між податківцями та майбутніми платниками податків; - реалізація дітьми інтелектуальних здібностей і підтримка талановитих та обдарованих дітей; - організація змістовного дозвілля. Учасники беруть участь у Конкурсі на добровільних засадах. Джерелами фінансування конкурсу є кошти, не заборонені законодавством України. Звертаємо увагу, для участі необхідно здійснити заповнення онлайн – заяви http://www.nusta.edu.ua, головна сторінка.

Всі оголошення →