Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Агропромисловий комплекс

  Про стан агропромислового розвитку району у І півріччі 2019 року
Формат: DOC | Добавлен: 26/07/2019 15:11:03
42Kb Скачать скачать

 ЖНИВА 2019

  

          Район вступив у жнивну компанію. Відповідно до прогнозованих площ, до збирання підлягає  ранніх зернових культур – 31100 га. Із них озимих зернових - 26600 га., ярих зернових, колосових та зернобобових – 4500 га. Для проведення збиральних робіт в сільськогосподарських підприємствах усіх форм власності є в наявності 185 комбайнів. Станом на 21 червня обмолочено 956 га. озимого ячменю. Середня урожайність становить 33,1 ц/га. Намолочено 3164 тони. Паралельно ведеться підготовка грунту та догляд за просапними культурами.   

 

  Про підсумки агропромислового розвитку району у 2018 році
Формат: DOC | Добавлен: 04/02/2019 15:12:33
48Kb Скачать скачать
  Заходи щодо охорони водних біоресурсів і поліпшення середовища їх існування
Формат: JPEG | Добавлен: 13/04/2018 11:18:34
803Kb Скачать скачать
  Наказ про встановлення весняно-літньої нерестової заборони на лов риби у 2018 році
Формат: PDF | Добавлен: 13/04/2018 11:19:24
952Kb Скачать скачать
  Наказ про визначення ділянок для здійснення любительського рибальства у 2018 році
Формат: PDF | Добавлен: 13/04/2018 11:20:10
615Kb Скачать скачать
  Про підсумки розвитку АПК району у 2017 році
Формат: DOC | Добавлен: 25/01/2018 06:44:54
52Kb Скачать скачать

Привітали аграріїв району

 

У районному будинку культури 22 листопада 2017 року  зібралося чимало гостей та аграріїв району,  зібралося на свято радості й здобутків, свято, про те, що завжди було турботою і радістю людини, про те, без чого не можна уявити ні степової долі, ні світанку, ні рідного дому, що кожному з нас необхідне, як сонячне світло, чи дихання - це рідне село і праця хлібороба!

 Адже ми хліборобський район, і від гарних врожаїв залежить наше майбутнє. Перед початком концертної програми в фойє будинку культури майстриня селища Любов Біла презентувала виставку своїх вишитих робіт, яку залюбки переглянули всі присутні.

 Почалася концертна програма масовою (50 учнів) хореографічною композицією «Хліб та сіль» у виконанні дітей з Новокостянтинівки, під керівництвом Олени Воробйової та вручення керівництву району запашних короваїв. А потім, зі сцени, щиро привітали присутніх та подякували працівникам полів та ферм, всім тим, хто своєю невтомною  працею щорічно  забезпечує нам щедрий врожай ведучі заходу Олена Буберенко та Яна Московщук і запросили до слова голову райдержадміністрації Олену Кузьміну та голову райради Тамару Фесько, з вуст яких лунали вітання та щирі побажання працівникам сільського господарства району. Завітав на свято і народний депутат України Вадим Підберезняк, який подякував аграріям за їх нелегку. але таку важливу працю.

Вітали присутніх також начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир  Добровольський та голова районної профспілкової  організації   працівників  агропромислового комплексу  Георгій Чобану.

А від галузі культури району дарунками працівникам сільського господарства були номери художньої самодіяльності від артистів району: Сергія Фініки, вокального ансамблю «Сергіївчанка» Сергіївського СБК (керівник Віра Літвінова), Юлії Немченко, учасників народного ансамблю танцю «Світанок» Станіслава Ляшенка, Наталії Герасименко, Юлії Дудникової та Євгена Підгрушнього (керівник Світлана Пашко), учасників народного театру мініатюр «БЕМС» Насті Кантолінської та Андрія Логвиненка (керівник Олена Буберенко), вокального ансамблю «Мрія» (це був дебют ансамблю, керівник Валентина Бондаренко), Яни Московщук, Олени Буберенко, танцювального колективу Новокостянтинівського СБК (керівник Тамара Солодуненко). Родзинкою програми став виступ юної Дарини Харкевич з Новокостянтинівці, яка зачарувала всіх катанням на гіроборді.

Вся програма говорила про те, що ми щиро  поважаємо невтомний труд працівників сільського господарства  і шануємо  хліб святий щирою  любов’ю.