Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП

  Розпорядження голови райдержадміністрації №45-р від 17.02.2014р. «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг при Братській районній державній адміністрації»
Формат: DOC | Добавлен: 19/03/2014 16:59:51
76Kb Скачать скачать
  Список адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг при Братській районній державній адміністрації
Формат: XLSX | Добавлен: 28/11/2016 09:56:59
24Kb Скачать скачать

 

ПЕРЕЛІК послуг, регіональних суб’єктів надання адміністративних послуг, що можна отримати через центри надання адміністративних послуг області

 

 
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Консультування суб’єктів звернення (юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадян) здійснюється представниками УДАБІ у Дозвільному центрі за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, третє крило, робоче місце № 5, з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 17-00 (обідня перерва з 12.30 до 13.30).

1. Декларація (зміни, дублікат) про початок виконання будівельних робіт.
2. Декларація (зміни, дублікат) про початок виконання підготовчих робіт.
3. Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт.
4. Реєстрація декларації про готовність до експлуатації об'єкта .
5. Повідомлення про початок виконання будівельних робіт / про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт.

 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖЗЕМАГЕНСТВА У МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
8. Висновок державної експертизи землевпорядної документації щодо об'єктів, які підлягають обов'язковій (первинній, повторній, додатковій) державній експертизі.

 

 

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

9. Погодження програм та проектів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, будівельних, меліоративних, шляхових, земляних робіт, реалізація яких може позначитися на стані пам’яток місцевого значення, їх територій і зон охорони
10. Погодження відчуження або передачі пам’яток місцевого значення іншими власниками чи уповноваженими ними органами іншим особам у володіння, користування або управління.
11. Дозвіл на проведення робіт на пам’ятках місцевого значення (крім пам’яток археології), їх територіях та в зонах охорони, реєстрація дозволів на проведення археологічних розвідок, розкопок.
 
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
 
12. Висновок державної екологічної експертизи.
13. Погодження визначення місць розміщення підприємств, споруд та інших об’єктів, що шкідливо впливають на стан і відтворення лісів.
14. Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
15. Погодження місць розташування гірничодобувних об’єктів і підземних споруд, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, у тому числі для підземного зберігання нафти, газу та інших шкідливих речовин і матеріалів, захоронення відходів виробництва, інших шкідливих речовин і скидання стічних вод, до початку проектних робіт.
16. Дозвіл на проведення спеціальних робіт із спорудження експлуатаційних свердловин на воду.
17. Дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами (розміщення) та погодження проектів лімітів на утворення та розміщення відходів (крім небезпечних) .
18. Дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.
19. Дозвіл на спеціальне водокористування .
20. Декларація про утворення відходів у відповідному році.
21. Погодження змін цільового призначення земельних лісових ділянок.

 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
22. Декларація відповідності матеріально-технічної бази суб`єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки
 
 
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
23. Дозвіл на розміщення, будівництво споруд, об'єктів дорожнього сервісу, автозаправних станцій, прокладання інженерних мереж та виконання інших робіт у межах смуги відведення автомобільних доріг
24. Погодження розміщення рекламоносіїв у межах смуги відведення автомобільних доріг
 
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
25. Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки.
26. Дозвіл на застосування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
27. Дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
28. Декларація відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки
29. Реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування
 
 
 
 
33. Дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.
34. Погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечного вантажу.
35. Висновок щодо можливості розташування кіосків, павільйонів, пересувних торгівельних пунктів та інших споруд торгівельно-побутового призначення і об'єктів дорожнього сервісу з виїздом на місце (в разі потреби) для проведення обстеження території або окремих ділянок вулично-шляхової мережі.
36. Висновок щодо можливості розташування рекламоносіїв у межах червоних ліній вулиць або смуги відведення автомобільних доріг.
 
 
 

 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!
Миколаївська обласна державна адміністрація доводить до Вашого відома, що відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» та від 16.12.2015 року № 1092 «Про утворення територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» утворено, як юридичну особу публічного права головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області шляхом перетворення Державної ветеринарної служби та приєднання до служби, що утворилася, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів та Державної санітарно-епідеміологічної служби.
Згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 № 260-р «Питання Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» новостворена служба забезпечує здійснення функцій і повноважень служб, що припиняються в результаті реорганізації.
Виходячи з викладеного, повідомляємо, що з 29 квітня 2016 року головне управління Держсанепідслужби у Миколаївській області припиняє надання адміністративних послуг та закриває реєстри документів дозвільного характеру.
Про початок роботи головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, Вам буде повідомлено додатково.
 
МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ
37. Погодження клопотання водокористувачів з обґрунтуванням потреб у воді для отримання дозволу на спеціальне водокористування
 
МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
38. Дозвіл на переведення земельних лісових ділянок до нелісових земель у цілях, пов'язаних з веденням лісового господарства, без їх вилучення у постійного лісокористувача.
39. Спеціальний дозвіл на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубний квиток).
40. Погодження визначення місць розміщення підприємств, споруд та інших об’єктів, що шкідливо впливають на стан і відтворення лісів.
41. Погодження змін цільового призначення земельних лісових ділянок.
 
МИКОЛАЇВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ
42. Погодження клопотання водокористувачів з обґрунтуванням потреби у воді для отримання дозволу на спеціальне водокористування.

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

43. Спеціальний дозвіл на зняття та перенесення ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) земельних ділянок.
 
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
 
 
 
 

ДНІПРО-БУЗЬКЕ БАСЕЙНОВЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ НА ВОДНОМУ ТРАНСПОРТІ

У зв'язку з скороченням фахівців Дніпро-Бузького басейнового управління Головного Управління державної санітарно-епідеміологічної служби України на водному транспорті, функції по розгляду документів та видачі висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи на об'єктах водного транспорту України виконується фахівцями Головного Управління державної санітарної-епідеміологічної служби України на водному транспорті за адресою: м. Іллічівськ, вулиця Транспортна 37, 68001