Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Братський відділ обслуговування громадян Вознесенського об"єднаного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області

  Оголошення про оформлення електронного пенсійного посвідчення
Формат: DOC | Добавлен: 18/07/2018 15:32:06
45Kb Скачать скачать
  Новий онлайн-сервіс для громадян - СМС-інформування
Формат: DOC | Добавлен: 18/07/2018 15:32:45
49Kb Скачать скачать
  Про роботу зі зверненнями громадян в Вознесенському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Миколаївської області
Формат: DOC | Добавлен: 16/07/2018 13:12:35
37Kb Скачать скачать
  Про роботу Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області за перший квартал 2018 року
Формат: DOCM | Добавлен: 26/06/2018 13:38:42
12Kb Скачать скачать
  Про роботу зі зверненнями громадян в Вознесенському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Миколаївської області
Формат: DOC | Добавлен: 08/05/2018 09:53:35
34Kb Скачать скачать
  Про автоматичний перерахунок пенсій з 1 квітня 2018 року
Формат: DOC | Добавлен: 23/04/2018 10:45:09
26Kb Скачать скачать
  Приватним підприємцям про страховий стаж
Формат: DOC | Добавлен: 19/04/2018 10:29:39
64Kb Скачать скачать
  Про перерахунок пенсій осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб
Формат: ZIP | Добавлен: 21/03/2018 15:01:11
257Kb Скачать скачать

 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

 

Вознесенське об’єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської  області повідомляє, що згідно Закону України  «Про державний бюджет України на 2018 рік» з 01.07.2018 року буде підвищено прожитковий мінімум для осіб,  які втратили працездатність.

В зв’язку з цим, з 1 липня поточного року підвищаться виплати особам, які досягли пенсійного віку, але не мають достатньо страхового стажу для отримання мінімальної пенсії. Такі пенсіонери отримують пенсію на рівні прожитого мінімуму для осіб, які втратили працездатність. На сьогодні він становить 1373 грн. з наступного місяця  буде нараховано  1435 гривень. Також зросте розмір максимальної пенсії. Нині сума обмежена 13730 грн. Від 1 липня буде 14350 грн. на місяць. 

Крім того, буде перераховано надбавку до пенсії особам, які мають статус «Почесний донор України» та «Почесний донор СРСР». Розмір цієї надбавки збільшиться з 170 грн. до 177,70 грн. Слушно зауважити що зазначена надбавка визначена на рівні 10% від прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, який з 01.07.2018 складає 1777 гривень.

 

Вознесенське об’єднане управління

Пенсійного фонду України

 

Миколаївської області

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Цікавить Ваше пенсійне забезпечення сьогодні

чи в майбутньому, але немає часу на відвідування установи

Пенсійного фонду України?

                Для Вас створено сучасний електронний ресурс веб-портал Пенсійного фонду України, завдяки якому можна в режимі он-лайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу, коштів, сил, і постійно контролювати дані, які впливають на розмір пенсії сьогодні або в майбутньому.

                Так, якщо Ви станете користувачем електронних послуг Пенсійного фонду (веб - порталу), то Ви зможете:

-                          переглянути інформацію про місце Вашого працевлаштування (офіційне);

-                          переглянути розмір Вашої заробітної плати (доходу), який враховується для пенсії (інших соціальних виплат);

-                          дізнатись інформацію про накопичений Вами страховий стаж;

-                          подивитись поточний розмір пенсії;

-                          отримати інформацію щодо умов, розміру, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії;

-                          написати запитання до Пенсійного фонду будь-якого району і отримати відповідь на свою поштову або електронну скриньку (за бажанням);

-                          замовити документи, які Вам необхідні;

-                          ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання та заповнити їх, користуючись наданими інструкціями;

-                          попередньо записатись на прийом і спеціаліст Пенсійного фонду прийме Вас у час, який ви самі визначили.

Тепер Вам не обов’язково їхати до Пенсійного фонду, все можна робити вдома, на роботі, у дітей, у друзів, в будь-якому місці, де вам зручно і є Інтернет. Всі електронні послуги безкоштовні.

Чекаємо Вас на нашому сайті електронних послуг за адресою:

portal.pfu.gov.ua

Для того, щоб стати користувачем WEB-порталу електронних послуг, необхідно звернутись до Веселинівського відділу обслуговування громадян Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Миколаївської області за адресою: м. Вознесенськ, вул. Київська, 8                                               і написати заяву, згідно якої Вам буде призначено особистий код для реєстрації. При собі мати документ, що посвідчує Вашу особу та ідентифікаційний номер.

 

 

СУЧАСНИЙ ВЕБ - ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

 

 

Вознесенське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує, що на базі нових технологій створено сучасний електронний WEB-портал Пенсійного фонду України, завдяки якому можна в режимі он-лайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу та постійно контролювати дані, які впливають на розмір пенсії сьогодні або у майбутньому.

Також зареєструвавшись на WEB-порталі Ви зможете: переглянути інформацію про місце Вашого працевлаштування (офіційне); переглянути розмір Вашої заробітної плати (доходу), який враховуються для пенсії (інших соціальних виплат); дізнатись інформацію про накопичений Вами страховий стаж (починаючи з 2004 року); подивитись поточний розмір пенсії; отримати інформацію щодо умов, розміру, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії; ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання; користуючись наданими інструкціями здійснити попередній запис на прийом і спеціаліст Пенсійного фонду прийме Вас у час, який Ви самі визначили.

 Підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно, зможуть отримати таку інформацію як взяття їх на облік в органах Пенсійного фонду України, ознайомитись з умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування, з умовами та порядком складання і подання звітності, а також отримати форми бланків, заяв, інших документів, необхідних для взяття на облік тощо.

Для того, щоб стати користувачем WEB-порталу електронних послуг необхідно звернутись до управління Пенсійного фонду України за адресою:  м. Вознесенськ, вул. Київська, 8 кабінет №7 і написати заяву, згідно якої вам буде призначено особистий код для реєстрації. При собі мати документ, що посвідчує Вашу особу та ідентифікаційний номер.

Пенсійним фондом через  веб-портал надаються електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

За консультацією звертатись по телефону (05134) 4 51 14.                                                                                              

 

 

Вознесенське ОУ ПФУ

Миколаївської області

 

 

 

 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ 

 отримуєш ЗАРПЛАТу «В КОНВЕРТІ» -

залишишся без пенсії

 

         Відповідно до діючого пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду. Тобто у страховий стаж при виході на пенсію враховуються тільки ті періоди, у яких відбувалось нарахування та за які повністю сплачені страхові внески із заробітної плати у сумі не менше мінімального страхового внеску.

Відповідно до  Закону України №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»

починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком мають особи за умови наявності 25 років страхового стажу,

а з 2028 року 35 років страхового стажу.

 

Звертаємося до осіб, які мають намір працевлаштуватися або вже працевлаштовані.

Вимагайте від роботодавця укладання з вами трудової угоди!

 

І навіть, коли вам надали таку трудову угоду,

перевірте самі чи перераховують за Вас єдиний соціальний внесок.

Згідно п.4 ст. 16 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» № 1058-IV від 09.07.2003 р. наймані працівники можуть самі звернутися до управління Пенсійного фонду або зареєструватись на веб-порталі та отримати інформацію стосовно нарахованої заробітної плати та відрахувань до Пенсійного фонду.

         Офіційне отримання заробітної плати – це державний захист від незаконного звільнення, гарантоване право на відпочинок, своєчасно виплачена легальна заробітна плата, страховий стаж та право, при досягненні пенсійного віку на гідне пенсійне забезпечення.

 

Вознесенське об'єднане управління

Пенсійного фонду України

Миколаївської області