Головна Новини Державні закупівлі Звернення громадян Запобігання проявам корупції Доступ до публічної інформації Правова допомога

Братський районний військовий комісаріат

Навчально-методичний семінар з питань організації та ведення військово-облікової роботи і бронювання

20 квітня проведено навчально-методичний семінар з питань організації та ведення військово-облікової роботи і бронювання з відповідальними за військовий облік селищної, сільських рад, підприємств, установ, організацій, апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, в ході якого військовий комісар Братського районного військового комісаріату, підполковник,  Ігор Амєлін зупинився на питанні весняного призову 2018 року громадян України на строкову військову службу, питанні оповіщення під час призову, ознайомив з новим порядком  проведення бронювання, порядку видачі військово-облікових документів.

Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації  Наталя  Чорнорот зупинилася на основних положеннях Порядку організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року №921, а також  проінформувала про результати перевірок стану роботи з питань військового обліку та бронювання у підприємствах та установах району, селищній, сільських радах району за 2017 року, звернула увагу на типові порушення, що виявлені під час проведення перевірок, вказала на необхідності проведення перебронювання у визначені строки.

 

ГЕРОЇ СЕРЕД НАС: СЕРГІЙ ГОНЧАРОВ

 

     На світі чимало різних професій, і всі вони є важливими для суспільства. Є професії, які окрім знань, вимагають надзвичайного терпіння, виваженості, мужності, стійкості та навіть героїзму. Цьому не навчитися у жодному коледжі чи виші, бо ці риси формують оточення, середовище, суспільні обставини. Мова йде про військових, наших героїв та патріотів.

І звичайні українці, яких ми зараз називаємо героями, живуть серед нас, своїм прикладом показують, як потрібно чинити за певних ситуацій, спонукають діяти, допомагати іншим.

Таким одним із прикладів в Братському районі Миколаївської області є звичайний солдат Гончаров Сергій Вікторович. 38-річний боєць з Ганнівки був мобілізований 2 серпня 2014 року, перші навчання пройшов в с.Мартиновка Вознесенського району (в/ч В5874) , потім у с.Старичі Львівської області. З 13 грудня 2014 року брав участь у бойових діях в зоні АТО: с.Новоселівка, Піски, Тоненьке Донецької області. Майже два місяці Сергій Вікторович провів у с.Водяне Донецької області. На полі бою отримав жахливі поранення, деякі осколки лікарі не змогли дістати, тож вони будуть в тілі відважного бійця все життя.

За словами бійця 93-ї механізованої бригади – водія БМП-2 Сергія Гончарова, смерті в АТО не боявся ніхто – страшно було отримати поранення і залишитися недієздатними. Сергій твердо впевнений, що перемога буде за нами, адже на нашому боці справедливість і це наша земля, ми на ній господарі.

     Мир, незалежність та цілісність держави завойовують для нас учасники АТО – справжні герої сучасності. Про них варто знімати фільми, писати книжки та розповідати в школах. Ми повинні зробити все, щоб про них не забули.

     Пам’ять про них – це наш біль і наша гордість за те, що ми маємо честь жити з ними в одній країні. До останнього подиху вони залишилися вірними кожному слову Військової присяги: “…присягаю Українському народові завжди бути йому вірним і відданим, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність, сумлінно і чесно виконувати свій військовий обов’язок…” На прикладах їх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців – відважних, гордих, сміливих, вільних і щасливих мешканців незалежної країни.

 

 

Нарада з питань проведення весняного призову на строкову військову службу

10 квітня 2018 року в райдержадміністрації відбулася нарада з питань організації та проведення в районі весняного призову на строкову військову службу, в  якому взяли участь голова районної державної адміністрації Олена Кузьміна, голова призовної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Шарата, Братський районний військовий комісар Ігор Амєлін, члени призовної комісії.

Братський районний військовий комісар Ігор Амєлін зупинився на питаннях організації проведення призову на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року. Військовим комісаром було роз»яснено хід проходження призову, соціальні гарантії, на які може розраховувати призовник, хід соціальної та професійної адаптації військовослужбовців строкової військової служби, порядок проходження призовниками медичного огляду.

Брифінг з питань організації та проведення весняного призову на строкову військову службу

 

1 березня 2018 року в райдержадміністрації відбувся брифінг з питань організації та проведення в районі весняного призову на строкову військову службу, в  якому взяли участь голова районної призовної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Шарата, Братський районний військовий комісар Ігор Амєлін, члени призовної комісії.

Братський районний військовий комісар Ігор Амєлін зупинився на питаннях організації проведення призову на строкову військову службу весною 2018 року, наголосивши, що з 01 березня 2018 року набрав чинності пункт 1 статті 3 Указу Президента України “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” від 15.02.2018 № 33/2018 щодо призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року. Військовим комісаром було роз»яснено соціальні гарантії, н які може розраховувати призовник, хід соціальної та професійної адаптації військовослужбовців строкової військової служби, хід проходження призовниками медичного огляду.

 

Провідний спеціаліст командування Братського районного військового комісаріату Юлія Чорновалюк в ході брифінгу роз»яснила основні положення статей Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо покарання за ухилинення від призову на строкову  військову службу.