Братское » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Государственные закупки Обращения граждан Доступ до публічної інформації Правова допомога Запобігання проявам корупції

Події дня

30/06/2020

 

30 червня  голова райдержадміністрації Антоніна Шарата   провела щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та  установ району. В ході наради були розглянуті питання виконання бюджету,  стану захворюваності на коронавірусну інфекцію в області та районі, проведення відповідних  досліджень з цього питання, ходу проходження випускниками ЗОШ зовнішнього незалежного оцінювання, проведення тендерних процедур  та інші.

За результатами проведеної наради надано відповідні доручення. 

Цього ж дня головою райдержадміністрації Антоніною Шаратою було проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей при райдержадміністрації, в ході якої розглянуто питання щодо встановлення опіки над дитиною та невиконання батьками своїх обов’язків стосовно неповнолітніх дітей. По кожному з розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

30 червня заступником голови райдержадміністрації Дмитром Козиревичем проведено засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Братському районі, в ході якого розглянуто питання щодо захворюваності на туберкульоз в районі та оздоровлення дітей, які проживають у вогнищах туберкульозної інфекції, стану виконання районної Програми протидії захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД у І півріччі 2020 року, боротьби з поширенням наркотичних речовин, нелегальним виробленням і поширенням горілчаних виробів та проведення операції «Мак».

Всі новини →