Братское » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Государственные закупки Обращения граждан Доступ до публічної інформації Правова допомога Запобігання проявам корупції

Звернення голови райдержадміністрації Антоніни Шарати до жителів району

26/06/2020

 

Шановні жителі району!

Останніми днями всі ми з вами бачимо зростання кількості захворівших на СОVID-19, хоча декілька тижнів по тому разом раділи послабленню карантинних обмежень.  Але на жаль ситуація з захворюваністю погіршується. Цифри статистики насторожують. На вулицях, в громадських місцях, магазинах все більше людей без масок. Всім нам слід пам’ятати, що якщо СОVID не «торкнувся» нікого зі знайомих або рідних – це не означає, що його не існує.

Тому я звертаюся до власників торгових об’єктів і закладів громадського харчування: поновіть обслуговування населення виключно за наявності масок і дотримання соціальної дистанції, здійснення визначених заходів дезінфекції.

Шановні жителі району! У зв’язку з погіршенням в Україні ситуації з захворюваністю прошу вас  дотримуватися вимог карантину, носити маски, мити руки, користуватися антисептиками. При перших симптомах слабкості, кашлю, температури, болю у горлі, відчуття здавленості або болю в грудній клітці негайно звертайтеся у лікарню або викликайте швидку допомогу. 

Бережіть себе і оточуючих!

Всі новини →