Братское » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Государственные закупки Обращения граждан Доступ до публічної інформації Правова допомога Запобігання проявам корупції

Відкрито меморіальну дошку

26/06/2020

 

26 червня, напередодні Дня Конституції України, у Ганнівській ЗОШ I-III ст. відбувся мітинг-реквієм, присвячений відкриттю меморіальної дошки Василю Курдову, випускнику цієї школи, учаснику АТО, який загинув 6 серпня 2019 року, захищаючи територіальну цілісність України. Загиблий  служив у військовій частині А 2777 окремої  бригади морської піхоти і загинув при виконанні військового обов»язку, в результаті обстрілу в районі Павлопіля.

Мітинг-реквієм проведено за участі керівництва району, військового комісара Братського військового комісаріату Ігоря Амєліна, голови районної спілки учасників АТО Олександра Токарчука, Ганнівського сільського голови Ірини Ботнар, настоятеля храму отця Михайла Беззубика, педагогів та учнівської молоді Ганнівської ЗОШ,  односельців.

До родини та односельців загиблого Василя Курдова зі  словами подяки за сина та справжнього воїна звернулися голова районної державної адміністрації Антоніна Шарата, голова районної ради Людмила Суровцева, Ганнівський сільський голова Ірина Ботнар та отець Михайло, які наголосили, що пам’ять про наших загиблих героїв повинна жити в серцях майбутніх поколінь.

Пам’ять Василя Курдова вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу за сприяння громади с. Ганнівка.


Братщина завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і  цілісність України. Василь загинув,  захищаючи свою землю, але світла пам’ять про нього залишиться назавжди.

Всі новини →