Братское » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Государственные закупки Обращения граждан Доступ до публічної інформації Правова допомога Запобігання проявам корупції

Легальна зайнятість це запорука захисту державою

09/07/2019

На днях у стінах Братської районної філії відбувся семінар «Легальна зайнятість», який мав на мені надати шукачам роботи, які перебувають на обліку переваги легальної зайнятості. До участі у семінарі було запрошено заступника начальника управління соціального захисту Братської РДА - Силенка Андрія Анатолійовича.

На даному семінарі для присутніх було озвучено ряд переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні у роботодавців.

Всім на даний час відомо, що проблема офіційної заробітної плати важлива для населення. Андрій Силенко для присутніх на семінарі зазначив, що сплачені із заробітної плати страхові внески – це гідне пенсійне забезпечення у в майбутньому, оплата лікарняних листів, відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами тощо. Він підкреслив, що людина може реалізувати свої здібності тільки на офіційному працевлаштуванні. Саме при легальній зайнятості вона захищена державою.

Адже, якщо трапляється конфлікт інтересів або суперечка між офіційно працевлаштованим працівником та роботодавцем, то на захисті обох стоїть закон. Чого нажаль не можна сказати про осіб, які працюють без офіційного працевлаштування.

Також Андрієм Анатолійовичем була наголошено на переліку гарантій у соціальному захисті від держави, які має право отримати тільки офіційно працевлаштований працівник. Семінар пройшов активно. Присутні задавали питання на які отримали вичерпні відповіді.  

 

Всі новини →