Братское » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Государственные закупки Обращения граждан Доступ до публічної інформації Правова допомога Запобігання проявам корупції

Орієнтир у світі професій та навчальних закладів

11/10/2018

Своє майбутнє необхідно визначити задовго до останнього шкільного дзвоника. Сьогодні перед кожним старшокласником стоїть нелегке завдання вибору професії до душі, визначення професійного життєвого шляху. Кожного з них хвилює питання: ким бути? Як знайти головну справу свого життя щоб приносити найбільшу користь людям, країні, забезпечити своє матеріальне благополуччя, відчувати себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею?

На допомогу молоді приходить служба зайнятості – надійний партнер і порадник у важливій справі вибору професії. З метою надання інформаційної та консультативної допомоги учням – старшокласникам шкіл  району та інформування молоді про стан районного ринку праці Братська районна філія 9 жовтня 2018 року в приміщенні Братського районного будинку культури організувала масовий захід „Ярмарок професій”.

Кожна професія, якщо підходити  до неї з любов”ю та знанням справи, таїть у собі невичерпні можливості до творчості. А для тих, хто вже визначився з вибором професії гостро постає питання: де здобути омріяний фах? До якого навчального закладу вступити? Які умови необхідно виконати для цього, які документи підготувати та в який термін.

До участі в профінформаційному заходу запрошено навчальні заклади, серед яких: Миколаївський національний аграрний університет, Первомайський медичний коледж, Арбузинський аграрний професійний ліцей, Братське ПТУ №17. За мету поставлено надати допомогу школярам вибрати професію з урахуванням реальних  можливостей, особистих і суспільних інтересів.

Братською районною філією Миколаївського ОЦЗ було організовано роботу інформаційного центру, в якому кожен бажаючий міг ознайомитись з  матеріалами щодо мережі навчальних закладів регіону та інформацією про різноманітні професії, актуальних на ринку праці. Також вперше в цьому році було обладнано персональне робоче місце для молоді в фойє та запропоновано пройти з допомогою комп’ютера тестування на вибір професій, яким охоче скористались учні.

Перед випускниками загальноосвітніх шкіл, яких зібралося в залі понад 300 осіб, з привітальними словами виступили представники влади: голова Братської районної державної адміністрації Олена Кузьміна, голова Братської районної ради Тамара Фесько.

Про важливість обрання професії військового та навчальні заклади де її можна набути проінформував представник Братського районного військового комісаріату капітан Святослав Миколюк.

Молодь одержала змістовну інформацію про можливості та умови навчання в кожному з презентованих навчальних закладів, старшокласники мали змогу особисто поспілкуватися з їх представниками, отримати інформаційні буклети.

Захід пройшов на високому організаційному рівні, було одержано безліч схвальних відгуків

Директор Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Василь Вініченко подякував учасникам заходу, висловив сподівання, що проведений захід принесе максимум користі всім його учасникам.

Захід пройшов на високому організаційному рівні, було од ізаційному рівні, було одержано безліч схвальних відгуків. 

 

  

 

Всі новини →