Братское » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Государственные закупки Обращения граждан Доступ до публічної інформації Правова допомога Запобігання проявам корупції

Районні фінальні змагання з шахів та настільного тенісу серед команд учнів ЗЗСО І-ІІ ступенів

13/04/2018

На базі Петропавлівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися районні фінальні змагання з шахів та настільного тенісу серед команд учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів. Участь у змаганнях прийняли 10 команд (45 учасників). В результаті спортивної боротьби з шахів І місце посіли учні Петропавлівської ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІ місце - команда Улянівської ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІІ місце - учні Соколівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

У партіях з настільного тенісу І місце посіли учні Соколівської ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІ місце - учні Петропавлівської ЗОШ І-ІІ ступенів та ІІІ місце - команда учнів Улянівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

В особистих заліках з шахів кращі результати серед юнаків показали  Жуков Святослав та  Качанов Димтро - учні Петропавлівської ЗОШ І-ІІ ступенів, серед дівчат - Дерипапа Сніжана, учениця Новоолександрівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Юденко Таміла, учениця Петропавлівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

В особистих заліках у змаганнях з настільного тенісу - Попков Антон, Воропай Сергій - учні Соколівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Юденко Іванна, учениця Петропавліської ЗОШ І-ІІ ступенів.

 

Всі новини →