Братское » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Государственные закупки Обращения граждан Доступ до публічної інформації Правова допомога Запобігання проявам корупції

Зустріч з ветеранами органів місцевого самоврядування

05/12/2017

5 грудня, напередодні Дня місцевого самоврядування, в Братській районній бібліотеці відбулася зустріч з ветеранами органів місцевого самоврядування району.

 Робота в органах місцевого самоврядування вимагає великого досвіду, фаховості, мудрості, цілковитої самовіддачі та ще багатьох професійних якостей, адже від цього  залежить і сам авторитет органів місцевого самоврядування та ефективність їхньої роботи. Про це добре знають братчани, які свого часу присвятили цій особливій сфері більшу частину свого життя – ветерани органів самоврядування.

В свій час, працюючи на своїх посадах, ці люди внесли чималий внесок для соціального, економічного та культурного становлення нашого району. Багато з них і зараз знаходить час і приймає активну участь у житті району та своїх  громад.

З нагоди свята голова районної ради Тамара Фесько та перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Шарата привітали усіх присутніх та висловили особливі слова вдячності за сумлінну працю людям, для яких служба на благо розвитку району, стала справою всього життя.

Під час засідання, у процесі теплої невимушеної бесіди, присутні ветерани органів місцевого самоврядування поспілкувалися, згадали спільну роботу, бо їх власний безцінний життєвий та професійний досвід, сприяли розбудові рідного району.

Шановані ветерани і зараз не припиняють уважно стежити за сучасним життям району, подіями, що у ньому відбуваються, адже свого часу були активними учасниками цього процесу.

Всіх присутніх з наступаючим святом привітали своїми концертними номерами вихованці Будинку творчості школярів та юнацтва.

 

Всі новини →