Bratske » News
Homepage News Державні закупівлі Звернення громадян Доступ до публічної інформації Правова допомога Запобігання проявам корупції

Проведено об’їзд шкіл Братського району

21/08/2019

Вже за два тижні у навчальних закладах Братського району розпочнуться заняття. Тож перед кожним новим навчальним роком здійснюється об’їзд шкіл. Головна мета - перевірити готовність освітніх закладів до забезпечення якісних умов навчального процесу.

З  19 серпня по 22 серпня 2019 року комісія у складі заступника голови райдержадміністрації Андрія Бунька,  фахівців відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, відповідних служб району, провела перевірку готовності загальноосвітніх навчальних закладів до початку навчального 2019-2020 року. Відвідання навчальних закладів показало, що школи підготовлені до 2019-2020 н.р., в них,  канікулярний період, були проведені поточні ремонти.

 Комісією визначено, що всі загальноосвітні і дошкільні навчальні заклади в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення навчально-виховного процесу у новому навчальному році.

Голова комісії, аналізуючи підсумки об’їзду, окреслив ті проблемні питання, які потрібно вирішити кожному навчальному закладу та зауважив, що наразі необхідно зосередити всі зусилля на створенні належних умов для навчання і виховання дітей, аби навчально-виховний процес проходив максимально продуктивно.

 

 

Всі новини →