Bratske » News
Homepage News Державні закупівлі Звернення громадян Доступ до публічної інформації Правова допомога Запобігання проявам корупції

Інтерактивна карта соціального партнерства від служби зайнятості Миколаївщини

18/07/2019

ПРЕСРЕЛІЗ

Інтерактивна карта соціального партнерства від служби зайнятості Миколаївщини

 

Сьогодні послуги служби зайнятості потребують осучаснення та модернізації шляхом переходу на новітній формат та сучасні технології. В рамках соціального супроводу різних категорій населення, що здійснюється за підходом кейс-менедженту, Миколаївським обласним центром зайнятості розроблено Інтерактивну карту соціального партнерства. Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

На Google-мапі помічено 42 соціально активних підрозділи Миколаївщини з контактними даними (адреса, телефон, сайт) та наочно відображено їхнє місцезнаходження. До таких закладів віднесено державні установи, громадські та волонтерські організації.

Карта доступна в онлайн-режимі для всіх охочих за посиланням  https://drive.google.com/open?id=11xEaK5WlYapHcug9WIw1TxNbMQ25k_Xz&usp=sharing. Ця інновація дуже зручна в роботі з соціально вразливими категоріями шукачів роботи. Адже при вирішенні складних життєвих питань, які заважають працевлаштуванню, виникає потреба у партнерстві між різними соціальними підрозділами Миколаївщини.

 

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Контактна інформація: вул.Нікольська,68, м.Миколаїв, 54001, відділ інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ, тел. (0512) 37-24-72; 37-31-10; inform@ocz-mk.gov.ua

 

 

Всі новини →