Bratske » News
Homepage News Державні закупівлі Звернення громадян Доступ до публічної інформації Правова допомога Запобігання проявам корупції

Відбулося відкриття табірної зміни в районному оздоровчому таборі «Лісова казка»

05/07/2019

Розпочав роботу районний оздоровчий  табір «Лісова казка», який працюватиме з 1 по 18 липня.

Діяльність табору побудована таким чином, щоб кожна дитина мала можливість відпочити після тривалого навчального року, а через різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, екскурсії, вечори відпочинку та тематичні вечори проявити себе в різноманітних напрямках, які, в свою чергу, є продовженням навчального та виховного процесу.

Цього року у таборі будуть відпочивати та оздоровлюватись загалом 110 дітей Братщини.

В урочистому відкритті табору, 30-річчя якого відзначається в цьому році,  взяли участь голова районної ради Тамара Фесько, перший заступник голови районної державної адміністрації Антоніна Шарата, начальник відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації Людмила Суровцева, депутат районної ради, директор ППАФ «Вікторія» Віктор Степанов.

На офіційній урочистій лінійці з нагоди відкриття табору відбулось представлення 5 загонів, кожен загін обрав собі девіз, емблему та символи.

Вітаючи усіх присутніх на відкритті табору перший заступник голови районної державної адміністрації Антоніна Шарата побажала дітям приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров’я і незабутніх вражень, а працівникам табору нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення у роботі та вручила в подарунок 6 надувних матраців для активного відпочинку на воді.

Голова районної ради Тамара Фесько, привітавши дітей від районної ради та  депутата обласної ради Олександра Казаріна, вручила для потреб закладу комплекти постільної білизни, депутат районної ради Віктор Степанов подарував всім дітям морозиво та солодощі, а начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Суровцева презентувала всім дітям білети у водний комплекс «Водограй» м. Вознесенська.

На завершення офіційної частини вихованці табору відпочинку “Лісова казка” підготували цікаву концертну програму.

 

 

Всі новини →