Bratske » News
Homepage News Державні закупівлі Звернення громадян Доступ до публічної інформації Правова допомога Запобігання проявам корупції

Презентація виставки: «Україна 1932- 1933. Геноцид голодом»

12/04/2019

12 квітня в приміщенні Братського районного будинку культури  відбулася презентація виставки для учнів 11класів гімназії селища. Виставка  підготовлена Інститутом національної пам’яті, Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору», Міністерством закордонних справ України. Вона налічує 16 банерів.

Презентуючи виставку, директор музею Валентина Богдан наголосила, що виставка розповідає про історію Голодомору, яку повинні знати не лише в Україні, а й в усьому світі.

                         Головною метою  є об’єднання зусиль міжнародної спільноти у визнанні Голодомору актом геноциду; звернення до світового співтовариства щодо засудження цього злочину більшовицького тоталітарного режиму, щоб запобігти повторенню подібних злочинів у майбутньому; інформування міжнародної спільноти про Голодомор 1932-1933 років в Україні; осмислення наслідків цього акту геноциду для України і світу; обговорення шляхів збереження історичної та родинної пам’яті нащадками жертв Голодомору та фактів і обставин злочинів.

                Експонатами виставки є унікальні архівні документи та рідкісні маловідомі фотографії.

                               Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять померлих людей від Голодомору 1932-1933 рр.

 

Всі новини →