Bratske » News
Homepage News Державні закупівлі Звернення громадян Доступ до публічної інформації Правова допомога Запобігання проявам корупції

Відбулися фінальні змагання з волейболу та баскетболу серед школярів району

12/02/2018

Відбулися заключні змагання з волейболу та баскетболу серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. У спортивному залі Братської ЗОШ І-ІІІ ступенів змагалися команди дівчат за першість з баскетболу. А паралельно, на базі гімназії селища Братське юнаки показували свою майстерність з волейболу.
Досить емоційно та зі спортивним азартом розвивалися події на баскетбольному майданчику.

Серед команд дівчат, лідерами стали учні Братської ЗОШ І-ІІІ ступенів – І місце, ІІ місце, з розривом у рахунку в одне очко, посіла команда учнів Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та ІІІ місце здобули учні Новомар’ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За підсумками волейбольних партій, І місце здобули минулорічні переможці – команда учнів Миролюбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – команда юнаків Новомар’ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та ІІІ місце посіла команда юнаків Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На високому професійному рівні відпрацювала команда суддів: Валентина Федоровича Онопрієнка, Миколи Олександровича Толстіка та Андрія Івановича Фоміна.

 

Всі новини →