Bratske » News
Homepage News Державні закупівлі Звернення громадян Доступ до публічної інформації Правова допомога Запобігання проявам корупції

Як вихованці Братського будинку творчості школярів та юнацтва на Василя «козу водили»

12/01/2018

За християнським звичаєм старий Новий рік – подяка Богові за прожитий рік і добрий початок нового. Найважливішою традицією старого Нового року є посівання «на щастя, на здоров’я, на старий Новий рік», про яку не забуливихованці Братського будинку творчості школярів та юнацтва. 12-го січня вони завітали до райдержадміністрації, установ селища Братське та влаштували для їх працівників справжнє свято.

З щедрівок дітлахи розпочали свій виступ. У гарних святкових вбраннях, разом із своїм керівником гуртка Людмилою Бешлеул, діти щедро нагородили присутніх не тільки імпровізованим театральним дійством із різдвяною зіркою та Козою, а й дитячим запалом сердець, веселощами щедрівок та посмішками, що не сходили з вуст як дітлахів, так і дорослих. Не обійшлося без Маланки та Василя, яких щедрівники також привели з собою.

В ході театралізованого дійства, посівальники засіяли присутніх на нове життя, на Новий рік та довгий вік, на добро, здоров’я та достаток. Зерна жита, пшениці, ячменю, що символізують життя, потрапили на всіх. Тож, перебуваючи у гарному настрої після отриманих привітань, працівники установ повернулися до праці, а дітки, отримавши солодощі та подарунки від голови райдержадміністрації Олени Кузьміної та голови райради Тамари Фесько, пішли «водити козу» далі, бажати щастя і благополуччя.

Всі новини →